• 0212 259 03 33
Hakkımızda

Hakkımızda

Rekabet Ortamında Büyüklerin Desteği ve Dr. Sigorta Aracılığı Hizmetleri

1988 yılından itibaren sigorta şirketlerinin kurulmasına izin verilmesiyle birlikte, bu durum sigorta şirketlerinin sayısının giderek artması rekabetinde artmasına neden oldu. Piyasa payları bu değişimden etkilenen sigorta şirketleri, değişen rekabet koşullarına ayak uydurmak zorunda kaldılar.
 
İşte bu değişim sonrasında, Dr. Sigorta Aracılığı Türkiye'nin önde gelen Sigorta Şirketlerinin hizmet kaliteleri, güvenceleri ve uluslar arası alandaki reasürörleriyle Türk Sigortacılık sektöründe hak ettikleri yerde, lider konumundadır. Bugün büyük sigorta devlerinin tüm ayrıcalıkları tek bir çatı altında toplanabiliyor:

"DR. SİGORTA ARACILIĞI HİZMETLERİ A.Ş."
 
 
Her Geçen Gün Güven...
Merkezi İstanbul'da bulunan ve diğer büyük şehirlerde yapılanma çalışmalarıyla şube sayısını her geçen gün artıran Dr. Sigorta Aracılık Hizmetleri, poliçeden çok, güven, dürüstlülük ve süreklilik sunduğunun bilincinde.Bu bilinç, bireylerin ve kurumların değişen ihtiyaçlarını karşı duyarlılığı beraberinde getiriyor.
 
 
Kaliteye Yansıyan Seçicilik...
Dr. Sigorta Aracılık Hizmetleri,hizmet verdiği bireysel ve kurumsal müşterileri büyük bir titizlikle seçiyor. Bu titizlik, verilen hizmetin kalitesinede yansıyor güven perçinliyor.

Sigortasına en yüksek faydayı,en düşük maliyet ile sağlayan Dr. Sigorta Aracılık Hizmetleri,hasarınıza herhangi bir zaman dilimine yaymadan alışıldık kıstaslara bağlı kalmadan, anında ödüyor. Dr. Sigorta Aracılık Hizmetleri 'nin müşterilerini kendilerini gerçekten çok özel hissediyorlar.
 
 
Her Biri Konusunda Uzman Personel...
Kurumsal ve ya bireysel...
Tüm sigortalılar, yüksek kaliteli ürünler sunabilecek,gerçek anlamda eksiksiz ve hasar anında yanlarında olacak bir sigorta hizmetine ihtiyaç duyarlar.

Dr. Sigorta Aracılık Hizmetleri, sektördeki deneyimi ve firma organizasyonun her aşamasında gözlenebilecek uzman personeliyle ayrıcalıklar dünyasının kapılarını,sizin için sonuna kadar açıyor. Dr. Sigorta Aracılık Hizmetleri güveninizi haketmek için çalışıyor, hedeflerini hergeçen gün büyütüyor.

WhatsApp Destek